Prosinec 2013

O Božini

4. prosince 2013 v 18:16 | yuri |  Ostatní
1. Na začátku Božině stvořila vesmír ve tvaru obrovské koule a přesně uprostřed stvořila placku, kterou nazvala Země. Kolem Země stvořila vše ostatní.
2. Na Zemi byla obrovská tma. Božině oddělila den a noc.
3. Božině stvořila veškerý život, hrdé ženy, psy, ještěry a veleještěry s pyji, posměšně nazývanými jako "dinosauři". Byli na světě jen proto, aby se ostatní samičky měly čím živiti. A Božině věděla, že je to dobré.
4. Pyjatí dinosauři se postupně vyvinuli v přesné kopie ostatních živočichů. Božině ve svém hněv vytvořila déšť meteorů a kolem samiček stvořila štít. Nicméně spousta pyjatců přežilo.
5. Přežití pyjatců vedlo ke zkáze. Ženy byly znásilňovány a přicházely o panenské blány. Nicméně našly se i takové služeny, které dodnes dobrovolně souloží.
6. Slzy a utrpení Božině zatopily značnou oblast a vytvořily vodu, která se v podobě velkého deště rozmístila po celé Zemi. Vznikly jezera, moře a oceány, co se vsáklo do země, to začlo pramenit a vytvořilo řeky.
7. Lidé se stali na vodě závislí jako na drogách a mají vody neomezeně, jelikož Božině stále pláče.
8. Byly vystavěny svatyně Božině po celém světě, kde se dodnes chodí hrdé ženy modlit a pokládají na její oltář nakrájený lilek - božiněžskou rostlinu, která utišuje její bolest a dodává jí sílu.
9. Věří se, že jednoho dne povstanou tři dcery Božině: Vaermina, Mephala a Azura, které definitivně vyhubí pyjatce a pak se na náměstí Femiráje promění v kámen. Proto pokládejme na oltáře Božině lilek a useklé pyje.
10. Pamatujte, ženy - lilek je vznešená feministická rostlina. Lilek jsi a v lilek se obrátíš.

Vaše věrná sestra Martina Long přispívající na yuripovidky.blog.cz, aby oslovila mládež.