Srpen 2012

Ouka a Yukina [6/6] - poslední díl :)

27. srpna 2012 v 12:39 | Yuri-sama |  Parodie
Ano, je to tak! Po dvou letech je povídka dokončena! Nezapomeňte si přečíst předchozí díly Ouky a Yukiny, najdete to v rubrice Parodie. Za skvělý nápad na konec děkuji své sestře Katsumi :)

"Jak je možné, že žiješ?" nevěřila Yukina.
"Vím, že je to něco s assasinskou organizací.. Mají nového člena!"
"Jakého?"
"Nevím. Vypadá jak jedna týpka z Bakemonogatari, myslím, že na ni dělá cosplay.. Už vím, Hitagi. Ale to neřeš, myslí si, že jsi mrtvá!" usmívala se na ni Ouka, která nevěděla, že má na sobě Yukina ještě pořád to sledovací zařízení, co na ni hodila Ling.
"To je úžasné, někde se odstěhujeme." kdyby Yukina věděla, že ji sledujou, takhle by určitě nemluvila.
Ouka s Yukinou byly zase spolu, šťastnější než kdykoliv předtím. Plánovaly si svou budoucnost, jak se odstěhují na vesnici a budou mít navždy klid od assasinské organizace. Je vážně škoda, že to neví, protože s jejich osudem to vypadá dost bledě.

V assasinské organizaci
"Tak odstěhovat se na malou vesničku, jo? Vymyslíme vlastní plán, jak se překvapit a zabijeme je obě najednou! Pojedeme tam s nima a až si budou myslet, že jsou v bezpečí, zapíchneme je tam." vymýšlela Ami ďábelský plán.
"Jen tak mimochodem - jak si mohla Yukina nevšimnout toho sledovacího zařízení, vždyť se to nedá přehlédnout!" nechápala Hitagi.
"Yukina je tupá, ta si toho nevšimne nikdy. Ale to je jedno, vraťme se k tématu. Nebylo by lepší je obě odpálit?" navrhla jim Minene.
"Fajn, tak Hitagi s Minene půjdou nakoupit různé bomby, my tu zůstaneme a ještě domyslíme ten plán. Já se jdu mezitím podívat, jak si užívají poslední dny svého života" řekla jim Ami.
Tak ty dvě odešly nakupovat. Před tím je Hitagi důrazně upozornila, aby nepili ten okurkový nálev, co zůstal po Ouce. Byl tam jen Yuusaku (dlouho jsem se o něm nezmínila, pro ty, co zapomněli - byl jen ve druhém dílu, slouží assasinské organizaci jako fackovací panák), který zrovna myslel na něco jiného a zachytil z věty "Hlavně ten okurkový nálev nepijte" jenom "nepijte". "Řekla nepijte. Nebo snad já slyšel špatně a bylo to pijte? A co máme pít? Aha, možná myslela ten okurkový nálev!" myslel si, debil. Šel ke zbytku nálevu a začal si ho lít do chřtánu. V té chvíli tam přišla Ling a Ami.
"Héj, já chci taky!" ječela Ling.
"Já jsem tady šéfka! Okamžitě mi ten nálev dej!"
Všichni se tam začli rvát. Nakonec vypil slušnou dávku každý (nejvíc samozřejmě Yuusaku). To však neměli dělat, protože se z nich stali zombie. Než se vrátily Hitagi a Minene z nákupu, stihli vysát mozky celé jejich armádě bezejmenných poskoků. Když přišly, bylo už příliš pozdě.
"Moooozkyyyyy! Chceme mooooozkyyyyy!" šla po nich jejich armáda, vpředu stáli Ling, Ami a Yuusaku.
"Říkala jsem, ať to nechlastají! Myslela jsem, že tak tupí nejsou!" zuřila Hitagi, protože je ještě pořádně neznala.
"Já to čekala."
Musely vyplýtvat všechny bomby, které měly, aby je zničily. Vlastně se jim potom už Ouku s Yukinou ani nechtělo zabíjet. Obě si šly vlastní cestou a assasinská organizace, která se vlastně jmenovala Bird of Passage, jen jí tak nikdo nechtěl říkat, se rozpadla. Jenže jeden bezejmenný zombie poskok utekl..

Zpět k Ouce a Yukině
Yukina balila sobě i Ouce věci do kufru. Byly šťastné, že to hnusné město opouští, že už nikdy assasinskou organizaci neuvidí. Ouka nesla kufry do auta, když v tu chvíli ji napadala nějaká zombie, co jí vysála mozek. Yukina něco slyšela, tak se šla podívat ve, co se děje. Ouka už byla zombie taky a vysála Yukinu.

NASTALA ZOMBIE APOKALYPSA, NIKDO NEPŘEŽIL. DVĚ PŘEŽIVŠÍ V ASSASINSKÉ ORGANIZACE RADĚJI SPÁCHALY SEBEVRAŽDU DŘÍV, NEŽ JIM STIHLA ARMÁDA ZOMBIE VYSÁT MOZEK. NA ECHI EDGE VŠICHNI KAŠLALI, TAK SE ZNIČIL SÁM. SVĚT SKONČIL.