Květen 2012

Duše pravé lásky - 3. díl

27. května 2012 v 14:09 | Yuri-sama |  Články obsahující těžkou ironii

Tento článek je na pokračování. Abyste tomu rozuměli, přečtěte si předchozí dva díly v rubrice Články obsahující těžkou ironii.
Soifon po dlouhých hodinách čekání a napětí se vrátila domů. Její svědomí bylo černější než kdykoliv předtím. Převlíkla se, pustila si televizi a lehla si do postele pro dvě - ale sama.. Věděla, že už nikdy to nebude jako kdysi, nikdo s ní nebude trénovat ani ji pomáhat v bojích, že její život bude mnohem těžší. Vše kvůli podlaze. Přemýšlela, jestli se bude starat o Yoruichi, jestli by nebylo snažší utéct a nikdy se nevrátit, nebo se zabít. Uprostřed přemýšlení konečně usla.

Když se ráno vzbudila, rychle se oblékla, vzala si zanpakuto a rozhodla se udělat v nemocnici fičák. Nasedla do jejich Ferrari, které bude pravděpodobně ještě 30 let splácet a jela. Po celou cestu plánovala, jak je všechny pozabíjí a hodí na jednu velkou hromadu, už se nemohla dočkat. A konečně tam dorazila. Vystoupila, dramaticky otevřela dveře a zakřičela: "Bláblá! (nevím, jak se jmenuje ten její trapný shikai, ale to je jedno)" Chytla Unohanu pod krkem a bodla ji do krku. To dělat neměla.

"Dej jí, Soifon!" smála se Yoruichi. "Připravila mě o nohu!"

Unohana se jí vysmekla, skopala ji do kuličky a vyhodila z okna. Chudák zmlácená Soifon, tohle by udělal každý normální, chtěla jen pomstít Yoruichi, která už nikdy nebude normálně chodit, vzhledem k tomu, že na protézu nemají a nic trapného jako Vítejte doma u nich není. Nasraně nasedla do auta a odjela. Neměla nic. Ani pomstu, ani peníze na protézu.

Doma byla smutná. Nevěděla, co bude dál, navíc si z udělala 4. jednotky nepřátele do konce věčně dlouhého života. Neměla na to nervy a když viděla Sayonara Zetsubou Sensei, inspirovala se a začla po celém domě hledat lano. Kdo hledá, najde. A i Soifon kousek lana našla. "Akorát na oběšení, pomyslela si." Začla hledat stromy, až našla jeden ideální. Pověsila na něj lano a udělala smyčku, poté si stoupla na židličku a strčila hlavu do smyčky.

Pokračování příště…

Ouka a Yukina [4/6]

8. května 2012 v 19:00 | Yuri-sama |  Parodie
Tohle je příběh na pokračování, přečtěte si předchozí díly (v rubrice Parodie :)

Ve vězení

Yukio se zamilovaně podívala na Yukinu a vytáhla něco, co vypadalo jako paklíč. Zámek se vypáčiti pokoušela tak dlouho, až se jí to nakonec podařilo. "Nenápadně" otevřela dveře od věznice (ožralí cajk tak tvrdě spali, že je ani to hlasité vrzání dveří od věznice nevzbudilo). Nakonec se spolu proplížily kolem další stráže a utekly. Yukina byla tak šťastná, že se neudržela a na celé kolo hlasitě zařvala:

"Huráááááááááááááá, jsme venkúúúúú!! Díky Yukióóóóóó!"

V té chvíli se vzbudily ožralé stráže, ale bylo jim tak blbě, že to nechaly být. Yukina a Yukio spolu běhaly v parku plném kytiček a motýlů. Yukina byla šťastnější než s Oukou. Chudák Ouka. Tohle si určitě nezaslouží. Brzy se však stalo to, co obě nechtěly. Assasinská organizace - přepadení!

"Ale ale, kdopak se nám to dostal z vězení?" řekla naštvaně Minene, teroristka, která zabila Ouku svými pastičkami. "Taková škoda, mohla jsem tě dobít v tom vězení a teď se s tebou zase musíme piplat. Ještě že Ouka už nežije, jinak by tě zase oživila jako předtím, že?"

"Yukino, kdo byla Ouka?! PROČ jsi mi o ní nic neřekla?!" křičela velmi podrážděným hlasem Yukio.

"Snažila se jí oživit, chtěla se učit černou magii, ale tys jí to překazila a ona tě využila jen proto, aby zdrhla, hahaha" nakecala jí Ling.

"Je to pravda, Yukino? Vážně jsem pro tebe jen objekt, který tě vysvobodí z vězení?" řvala Yukio.

"Eeeh…ne..já-já ti tto vše-všechno vysvětlím.." koktala velice podezíravě Yukina.

A tak Yukina ztratila další lásku svého života. Nemohla uvěřit, že zrovna Yukio, taková inteligentní dívka uvěřila takové kravině, kterou jí nakecala nějaká blbka ukazující kalhotky. Myslela si, že to je všechno jen sen. Štípala se to ruky, ale nic. "Asi se to skutečně stalo.. Proč? Proč zrovna mi? Co tak špatného jsem udělala?" Přemýšlela, když z parku odcházela úplně sama. Šla na hřbitov, aby dala Ouce kytky na hrob - kupodivu si na ni vzpomněla. Ale co to? Hrob byl vykopaný!

Pokračování příště…