Prosinec 2010

Ouka a Yukina [3/6]

29. prosince 2010 v 20:28 | yuripovidky |  Parodie
U soudu
"Yukina nepřišla, což je první důkaz. Podle mě je ona ta, co zabila tu Ouku. Jestli nám neřekne pořádný důkaz, stráví zbytek života pravděpodobně za mřížemi."

Yukina doma mezitím truchlí a připravuje se na pohřeb. Aspoň Ouce udělala překrásný náhrobní kámen. A i když už dávno měla být u soudu, jako by na to zapomněla. Jde se radši podívat na místo činu a co vidí? Plno pastiček na myši!
"Přece to nemohly zavinit obyčejné pastičky!" zakřičí Yukina tak hlasitě, až začnou praskat okna.
Pak se ale nakloní
co nevidí? Takové takzvané "nano-bomby" nikdy neviděla!
"Aha, v tom má prsty zas ta assasinská organizace!" praskne další okno.
Už už drží jednu pastičku, rozrazí dveře a zrovna... vidí poldu! Stojí tam s lupou a zírá na pastičku, co Yukina drží v ruce.
"Tohle je pastička s nano-bombou. Už máme pachatele!" řekne polda sadisticky.
"Ale... ale... počkejte, vysvětlím..." v té chvíli ji však už polda odvádí do auta s pouty.
Jdou tedy k soudu. Tam Yukině pokládají plno nesmyslných otázek, a jelikož jim odpovídá samé "NEVÍM", odsoudili ji na 20 let za mřížemi. Yukina na pohřeb asi nepřjde.
Yukina se už prvních 10 minut děsně nudí. Nikdo se s ní nechce bavit, protože vypadá jako idiot, a nejhorší je, že zítra je pohřeb a ona ta asi nepřijde. Najednou však přijde nějaká holka, co jde asi navštívit svou babičku. Abyste rozuměli, její babička je masová vražedkyně, ale i přesto ji má ráda. Byla jenom vděčná, když zabila jejího syna, který ji věčně vyžíral ledničku.
Zrovna Yukina chtěla studovat černou magii, aby oživila Ouku, ale když viděla tu krásnou holku, už nemusela. Obě dvě si okamžitě padly do oka.
(Poznámka: Nějak divné, ne? :D)
Yukina odhodila knihu černé magie, Ouka byla okamžitě zapomenuta. Měla oči jenom pro tu krásnou a živou dívku. Pomalu už ani nevěděla, kdo Ouka byla. Asi nějaká podomní prodavačka pracích prášků.
Neznámá dívka se usmála na Yukinu. I ona zapomněla na svou babičku, která měla zrovna ve vedlejší cele infarkt.
"Ahoj! Já jsem Yukio a jsem lesba! Jestli jsi taky lesba, můžu tě odsud dostat."
Yukině se leskly oči dojetím. "Taky jsem lesba a jmenuju se Yukina! To musí být osud!"

Pokračování příště

nn
(Náhrobní kámen Ouky)

Ouka a Yukina - Vánoční speciál

24. prosince 2010 v 15:12 | yuripovidky |  Parodie
V domově Ouky a Yukiny
Jsou Vánoce. Do domova se vloupá Minene, zatímco jsou obě pryč, která tam všude pověsí pastičky na myši (ale pozor, vybuchují!). Pak odejde a pomyslí si: Šťastné a veselé, vy dvě!
První se vrátí Ouka s postřelenou rukou a s obrovským stromkem. V té chvíli však stromek upustí a spadne, protože jí bolí ruka. Za ní jde Yukina a rozhodne se, ať Ouka zatopí, ona půjde zanést stromek. Yukina jde pryč a Ouka mezitím otevírá kůlnu, ale najednoui jí něco sklapne.
"Fuj, to jsem se vyděsila, aspoň je to JEN pastička na myši." řekne Ouka a ohne se, aby ji vyhodila.
V té chvíli však pastička vybuchne. Vypadá to, že Ouka je opravdu v pasti! Spadne přímo na uhlí a vypadá, že je mrtvá. V tu chvíli vpade Yukina, která si vesele prozpěvuje. "Last Christmas I gave you my heart..." Její vánoční nálada se ale rozplynula, když uviděla Ouku, jak tam bezmocně leží.
"Nééééééé, Ooooouuuuuukooooooooo!" vypadalo to tam jako po válce.
Pastičku na myši viděla, avšak zrovna netušilo, že to ublížilo Ouce. Oblíkla se a hodla jít do nemocnice. Měla štěstí, že nemocnice jsou otevřeny i na Vánoce. Nakonec se však přece jenom rozhodla, že zavolá záchranku.
¨
O dvě hodiny později
Ouka už stojí v nemocnici. Přijde za ní první doktor...
"Je nám moc líto, ale Ouka zranění podlehla."
"Proč?! Proč?! Mám zničené celé Vánoce! Pěkně vám teda děkuju!" nadávala Yukina.
"Ale počkej, ještě chci něco říct. Pravděpodobně byl tohle teroristický útok, někdo na ni musel nastražit bombu. Za tři hodiny se setkáme u kriminalistů"

A jak vlastně slaví Vánoce assasinská organizace?
Už je Štědrý večer. Všichni se sešli v jednu významnou událost a dávají si dárky. Všichni poctivě shálněli, jenom Minene čmajzla data v počítači od Ling a vypálila to na kazetku. Dárek zabalila a napsala na jmenovku "VŠICHNI". Už si sedali ke stromečku a rozbalovali. Jako první se VŠICHNI vrhli na jmenovku VŠICHNI od Minene. Začali se rvát o to, kdo dárek rozbalí. Nakonec ho rozbalila Ami, která nebyla moc nadšená z toho, že tam našla jenom kazetku.
"Tohle bude určitě určitě od Minene..." řekla Ami a pozorovala, jak Minene rudne.
"Jo, ale jsou tam užitečné záběry!"
Tak teda VŠICHNI zvědavě zapli DVD a dívali se. Viděli tam, jak Ouka chcípá.
"Výborně, teď už Yukina nemá svého ochránce, můžem jí v klidu zabít!"

Pokračování příště, už to ale nebude vánoční speciál...

Ouka a Yukina [2/6]

15. prosince 2010 v 17:38 | yuripovidky |  Parodie
V assasinské organizaci
"Divné, divné, všechno ta blbá Yukina přežila. A ještě má tu drzost si najít holku, spát s ní a pravděpodobně je na cestě za trapným Echi Edge! Jen kvůli toho jsme ji vyhodili z organizace a málem zabili!" řekla Ling otráveně a bylo vidět, jak se naštvaně chvěje.
"Dobře. Jen by mě zajímalo, jak jsi tohle vyzkoumala během dvou týdnů. No, nevím, jestli to zrovna vyjde, tvé zkoumání fungovalo jen v 1 případu ze sedmi."
"Nech mě být, Yuusaku! Ty mi máš do toho co kecat, jsi nejneschopnější a nepodařilo se ti nikdy nic! Dala jsem jí na hlavu čip, pro případ, že přežije. Sleduju ji nonstop, nic lepšího si přát ani nemůžete! Dokonce chcípla, když bojovala s jistou Oukou. Ona pak ale použila jakousi černou magii či co, takže ji oživila!"
Pak vytáhli záběry, které Ling nahrála a pozorně se dívali, teda krom Ami.
"Núúdá! Samý miluju tě, Ouko, miluju tě, Yukino!" řekla Ami poté, co uviděla tu romantickou scénu.
"A co my s tím máme dělat?" zeptal se znuděně Yuusaku.
"Copak to nechápete? Nejen že nás tyto záběry dovedou k Yukině, ale i k Echi Egde! A mimochodem, za každou cenu musíme zničit tu Ouku, pak se zhroutí a my prodáme ten trapný Echi Edge. Spokojení?"
Pak se ozbrojili a šli tam, kde si mysleli, že jsou. V lesích, tam si měly dát sraz v 15:30. Bohužel se to však nestalo. Mezitím je totiž překvapila assasinská organizace. Začala je provokovat a nadávat, později i střílet.
"Střílejte na Ouku!" řvala Ling, věděla, že takhle Yukinu vyprovokuje.
" Na Ouku ne! A už mě nechte, jednou jste mě vyhodili, teď mám právo svobodně žíti!"
"No jistě, zas ty tvoje emo hlášky, tyhle vždycky pronášíš. Ale slíbili jsme, že tě dorazíme i s Echi Edge a slib dodržíme..."

Pokračování příště...